Multitron

Oto  Nowy Multitron

 

Multitron jest numerem jeden na liście najlepszych produktów służących do niezawodnej i wygodnej hodowli mikroorganizmów i kultur komórkowych. Wytrząsarka inkubacyjna gwarantuje jednorodne i powtarzalne wyniki, nie pozostawiając nic do życzenia w zakresie jej funkcji i pojemności

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Pomimo małej powierzchni zajmowanej przez urządzenie, potrójny Multitron może być używany do jednorazowej hodowli ponad 60 L kultur lub z opcją wstrząsania 3 mm, do przeprowadzenia równolegle 23.000 eksperymentów. Niezależnie od wymaganej wydajności, górny poziom Multitrona znajduje się na wygodnej wysokości roboczej 1,40 m.

 

Słowo "Nie" nie znajduje się w naszym słowniku.

Multitron pozwala na prowadzenie wszelkiego rodzaju badań, od standardowych eksperymentów z mikroorganizmami do skomplikowanych hodowli komórkowych zarówno zwierzęcych jak i roślinnych. Jego modułowa koncepcja pozwala na skonfigurowanie wstrząsarki dla własnych potrzeb i wybór spośród szerokiego wachlarza opcji, takich jak odpowiednie chłodzenie. W późniejszym czasie można oczywiście rozbudować swój system.

 

Idealne warunki do hodowli

Oferując jednorodne warunki dla uzyskiwania powtarzalnych wyników, Multitron od dziesięcioleci wyznacza standardy jednorodności temperatury. Dzięki przemyślanej konstrukcji, precyzyjny system kontroli CO2 jest niezwykle wydajny, a nawilżanie nie powoduje kondensacji. Praktyczny mechanizm drzwi i szybki, zautomatyzowany system uruchamiania i zatrzymywania pracy minimalizują do minimum przerwy w procesie hodowli.

System chłodzenia

Bezproblemowe monitorowanie i  kontrola

Oprogramowanie platformy bioprocesowej eve® może łatwo komunikować się z Multitronem za pomocą sieci Ethernet. Otwiera to nowe możliwości sterowania urządzeniem i monitorowania kultur wewnątrz inkubatora z dowolnego miejsca poprzez interfejs sieciowy. Istnieje również możliwość tworzenia niestandardowych raportów i dokumentacji procesowej zgodnej z GMP