Bądź na szczycie świata bioprocesów. Dołącz do nowej i rewolucyjnej platformy oprogramowania bioprocesowego.

to jest eve®

eve® jest w stanie dać więcej niż tylko planowanie, kontrola i analiza Twojego bioprocesu.
Oprogramowanie eve® integruje przebieg pracy, urządzenia laboratoryjne, informacje o bioprocesach, wszelakie dane w jedną, opartą na sieci Web platformę, która pozwoli zorganizować Twoje wszystkie projekty w laboratorium – nawet te najbardziej skomplikowane.

eve® ujednolica wszystkie bioprocesy

eve® jest platformą dla dużych danych w bioprocesach. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię NoSQL zamiast tradycyjnej SQL. Oprogramowanie wykorzystuje ElasticSearch, potężne narzędzie do analizowania ogromnych ilości danych w milisekundach. Proces biologiczny staje się scentralizowany, nieograniczony i szybki.

kompleksowy przebieg pracy: od planowania do analizy danych

eve® obejmuje każdy aspekt bioprocesu, prosty system nawigacji użytkownika pozwala kontrolować przebieg pracy. Integruje wszystkie wymogi doświadczeń, od fazy projektu, planowania wsadowego, do administrowania zasobami i analizy wyników. Zarządzanie procesami staje się kompleksowe i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

dostosowane pakiety

Dostosuj eve® do własnych potrzeb przez łączenie różnych pakietów wedle własnego uznania. Wybierz funkcje, które mogą ułatwić Ci pracę: zamień projekt strategii bioprocesowej w zadziwiająco łatwy proces – za pomocą kilku kliknięć. Możesz wygenerować więcej informacji dzięki czujnikom i użyciu metod DOE dla uzyskania szybszych rezultatów. To zależy od Ciebie, jak chcesz pracować z eve®. Możesz dodawać nowe funkcje kiedy chcesz.

uporządkowane dane w jednym miejscu

eve® daje precyzyjne narzędzia i informacje potrzebne do zaplanowania pracy. Zintegrowane, rozbudowane biblioteki organizują informacje na temat danych procesowych, organizmów, mediów, czujników i preparatów. Wszystkie Twoje dane zgromadzone w jednej bazie – z dostępnością w każdej chwili.

eve® - nieograniczone i niezależne: na bazie sieci Web

Ponieważ eve® jest oparte na sieci Web, dane bioprocesowe są dostępne dla Ciebie bezpośrednio z poziomu przeglądarki, kończąc swoją zależność od systemów operacyjnych. Jedna centralna instalacja - to wszystko, czego potrzebujesz. eve® dopasowuje się do Twoich potrzeb. Wszędzie, bez ograniczeń, bez limitów.

eve® jest niezawodne i bezpieczne. Zawsze.

Uruchom komputer i eve® jest gotowe do pracy tak długo, jak komputer jest uruchomiony. Twój bioproces będzie zapisywany w tle, nawet jeśli żaden użytkownik nie jest zalogowany. Po awarii zasilania, eve® automatycznie rozpocznie pracę tak szybko, jak tylko komputer zostanie ponownie włączony. Możesz polegać na eve®. Zawsze.

eve® ma budowę modułową.

Oprogramowanie podstawowe możesz rozszerzyć o dodatkowe pakiety, jakie tylko chcesz, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowe pakiety z nowymi funkcjami będą się pojawiać na bieżąco.

Pakiety:

  • Core
  • Plan & Control
  • User Management & Reporting
  • DoE (wkrótce)

Pakiet Core:
Podstawy planowania , monitorowania oraz analizowania Twojego bioprocesu

Możliwości:
Podłącz i zarządzaj dowolną liczbą bioreaktorów oraz wytrząsarek
Nieograniczony dostęp użytkownika zewsząd bez instalacji
Obsługiwane protokoły: OPC XML DA, OPC DA, OPC UAs

Wiedza:
Zachowaj wszystkie dane bioprocesów w scentralizowanej bazie danych NoSQL (ElasticSearch)
Zarządzanie danymi i informacjami w całej firmie lub w określonej grupie
Proste wyszukiwanie, funkcje sortowania i filtrowania

3 biblioteki:
-Hodowle
-Organizmy
-Pożywki hodowlane i ich składniki

Import i eksport danych:
-Format importu danych: csv, excel, .eve, .iri
-Format eksportu danych: .eve, csv

Monitorowanie i wizualizacja danych:
Monitorowanie do 80 bioprocesów
Dynamiczny i stały alarm
Zapis przebiegu zdarzeń
Indywidualnie regulowane wykresy
Spersonalizowane szablony wykresów
Automatyczne oznaczanie faz bioprocesu

*Ilość w zależności od wydajności serwera i systemu operacyjnego