Wyświetlanie jednego wyniku

Oprogramowanie eve® potrafi więcej niż tylko planować, kontrolować i analizować Państwa bioprocesy. Oprogramowanie integruje przepływy pracy, urządzenia, informacje o bioprocesach i big data w platformie internetowej, za pomocą której mogą Państwo zorganizować swoje bioprocesy w systemie internetowym.

eve® jest dostępny w trzech pakietach:

  • Basic - Monitorowanie bioprocesów.
    Zrób pierwsze kroki do digitalizacji swojego bioprocesu przy rozsądnym budżecie. Kompleksowe funkcje do planowania, monitorowania i dokumentowania partii idealnie nadają się do eksperymentów w wytrząsarce lub prostych zastosowań w bioreaktorze.
  • Standard - sterowanie i automatyzacja bioprocesów
    Oprócz kompleksowych funkcji, za pomocą których można planować, kontrolować, monitorować i dokumentować wsady, do dyspozycji są między innymi funkcje predefiniowane, które można indywidualnie dostosować.
  • Premium - Pełna wersja wspierająca walidację
    Odpowiednia do pracy w środowisku walidowanym zgodnie z FDA CFR 21 Part 11. Oprócz kompleksowych opcji planowania, kontroli, monitorowania i dokumentowania bioprocesów, jako użytkownik otrzymują Państwo dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, jak również dokumenty walidacyjne, które określają funkcje oprogramowania.

Więcej informacji:

eve®